BLOG | NOVINKY KOSMETIKA

- pravidelně vás informujeme o novinkách kosmetiky, našich aktivitách, kurzech a slevách eshopu

peeling  - to pravé pro hladký průběh léta blog, článek

peeling - to pravé pro hladký průběh léta


Sdílejte na Facebooku

PEELING, KTERÝ PROSPÍVÁ VÁM I PŘÍRODĚ

Pokud chceme mít krásnou planetu, musíme žít ekologicky zodpovědně. Řada z nás hledá kosmetické produkty, které jsou účinné a zároveň přátelské k životnímu prostředí. Proto jsme vyvinuli řadu ekologicky udržitelných produktů, které podpoří krásu a zdraví vaší pleti.

PEELING PŘÍRODNÍHO PŮVODU
Dosažení krásné pleti by nemělo jít na úkor životního prostředí. Věděli jste, že více než 200 milionů tun plastů končí v moři? A že trvá desítky let, než se plast v přírodě rozloží? 

Když vědci začali hovořit o plastových mikrokuličkách, které jsou součástí peelingových produktů a končí v oceánech, naši experti v oblasti výzkumu a vývoje již zavedli několik opatření k zastavení jejich používání. Naši odborníci se inspirovali přírodou a našli perfektní alternativy - přírodní náhrady peelingu. Od roku 2014 používají všechny naše nové exfoliační výrobky 100% přísady přírodního původu - od máku a mandlových skořápek až po olivové pecky a sůl. Je to náš způsob, jak pomoci udržet nás i náš svět krásné - přirozeným způsobem. 

Vybrali jsme pro vás některé naše oblíbené peelingové produkty, se kterými budete mít hladkou a hebkou pleť od hlavy k patě - a to vše s přísadami z přírodního původu.

 

 

JAKÝ PEELING SI MÁM VYBRAT? Mikropeeling NovAge !

Tento peeling je to pravé, co potřebujete, když máte pocit, že vaše pleť vypadá unaveně a mdle. Složení s bohatou texturou a jemnou vůni obsahuje a můžete vyzkoušet u mě na kosmetice přírodní kyselinu mléčnou a částečky přírodního původu, které odstraní odumřelé buňky, vyčistí póry a zlepší texturu pleti. Tento produkt naše zákaznice milují!

PRO NĚJ
čistící peelingový gel NovAge Men obsahuje japonské černé uhlí a exfoliační částečky přírodního původu, které pomáhají vyčistit mužskou pleť bohatou na testosteron. Černé uhlí nejenže vytáhne a absorbuje nečistoty a nadbytečný maz, zároveň i exfoliuje pleť bez nadměrného vysoušení. Ideální pro muže, který chce vypadat svěže!

NA RUCE A CHODIDLA 
Rozmazlete své ruce  vyhlazujícím peelingem Milk & Honey Gold. Obsahuje bio výtažky z mléka a medu a drcené mandlové skořápky, které pomáhají vyhladit hrubou a mdlou pokožku a zvýšit tak účinnost krému na ruce. 

mikropeeling s přírodním olivovým olejem, výtažkem z ginkga a přírodními olivovými peckami odstraňuje hrubou, suchou pokožku, stimuluje nohy a zanechává je hladké, čisté a osvěžené. Perfektní na léto!

NA TĚLO  
Hledáte kvalitní domácí peeling?Tělový peeling Swedish Spa  účinně exfoliuje díky obsahu soli a drcených mandlových skořápek, které odstraní vysušenou a odumřelou kůži. Tento fantastický peeling obsahuje i zázvorový olej a olej ze sladkých mandlí, který pomůže vyživit a zpevnit pokožku a zanechá ji jemnou a hladkou. A pokud chcete po ránu opravdovou energetickou bombu, zkuste naše sprchové gely Love Nature s přírodními peelingovými částečkami: v nabídce je osvěžující limetka a jahoda,  nebo povzbuzující máta a malina

Přejeme příjemný peeling!

 Zdroj: Oriflame